Sinema Tadında Film İzleyin!

Home Genel Sinema Tadında Film İzleyin!

Sinema Tadında Film İzleyin!

Koronavirüs yüzünden vaktimizin çoğunu evde geçiriyoruz. Dijital platformlar aracılığı ile de bir çok yerli ve yabancı dizilere ve filmlere erişim imkanımız sayesinde evde geçen vakitlerimizi daha keyifli kılabiliyoruz. Ancak her filme ve diziye erişmek mümkün olmayabiliyor.

Peki Nasıl Erişebileceğiz?

Artık yepyeni alternatiflerimiz var ve bu yeni platformlar sayesinde dublajlı ve altyazılı seçenekler de dahil olmak üzere komediden drama korkudan gerilime bilim kurguya tüm film kategorilerinde hd kalitesinde film izle imkanınız bulunuyor. Tüm filmlerin tanıtımları, konuları, oyuncuları ve afişlerinin yer aldığı platformda, ne zaman isterseniz aradığınız filmleri bulabileceksiniz.

Arşiv Özelliği de Var

Arama motorlarına film izle yazdığınız zaman karşınıza çıkan platform size yıllara, türlere, altyazılı, dublajlı gibi bir çok kategoride arşive gitme imkanı buluyor. Böylelikle çok daha hızlı bir şekilde modunuza göre, ilgi alanlarınıza göre filmlere erişmenizi sağlıyor. filmkox.net sitesi sektördeki diğer film sitelerine göre reklamsız olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Üstelik Ücretsiz

Bütün filmlere ücretsiz bir şekilde erişerek, sadece internet bağlantısına ihtiyaç duyarak ve ister telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan, ister tabletinizden erişerek onlarca film arasından istediğinizi seçip keyifle izlemeye başlayabilirsiniz. Yerli ve yabancı en güzel filmleri bu adreste bulabileceksiniz.

Ayrıca dilerseniz filminizi izledikten sonra 1’den (en kötü) 10’a (en iyi) kadar filmi oylayabilir, platforma girenlere fikir verebilirsiniz. Diğer yandan filmlerin linklerini sevdikleriniz ile de paylaşarak onların da bu keyiften mahrum kalmasını engelleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.